YILDIRIM KLİMA

Yıldırım Klima olarak, 25 yıldır teknoloji perakende zinciri TeknoSA çatısı altında faaliyet gösteren İklimSA ürünlerinin satışını ve servis hizmetini sunmaktayız. Dünyaca ünlü klima markaları olan Mitsubishi Heavy Industries, Sharp, GEA (General Electric Appliances) ve kendi markamız Sigma'nın ürünlerini, çoğunlukla ev tipi kullanıma uygun olan duvar tipi klimalarda müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. İş yerlerinde kullanılan profesyonel seri ve çoklu (multi) sistem klimalarda Mitsubishi Heavy Industries ve Sigma markalarını müşterilerine sunan Yıldırım Klima, banka, hastane, okul gibi proje yönetimi gerektiren mekanlar için Samsung ve Sigma markalarıyla değişken debili sistem (VRF) klimalarının uygulamasını da yapmaktadır. Ürün gruplarımız arasında bulunan Sigma Isı Pompası ve Sharp Buzdolaplarını da müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

İklimSA bayiileri ve servisleri arasında Yıldırım Klima, Türkiye ve İstanbul Bölge En Yüksek Ciro Birinciliği ödüllerine, Türkiye ve İstanbul Bölge En Yüksek Malzeme Ciro Birinciliği ödüllerine ve İstanbul Bölge En Yüksek Montaj Adedi Birinciliği ödülüne sahiptir. 

2004 yılından itibaren TSE belgesine ve 2006 yılından itibaren ISO belgelerine sahip, yetkili servis ve yetkili satıcı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Yıldırım Klima, gelişime açık olmayı, yenilenmeyi, günün şartlarına uygun hareket etmeyi, tüketici ihtayaçlarına yönelik çözümler sunmayı, müşteri memnuniyetini üstün tutmayı kendisine görev edinmiştir. Güvenilir, yenilikçi, çevik, ilkeli, çevreye ve insana duyarlı, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeyen, 25 yıllık sektör tecrübesini sürekli yeni fikirlele birleştiren ve müşteri beklentilerini karşılamayı önceliği bilen Yıldırım Klima, geleceğini bu değerler üzerine inşa etmektedir.