İKLİMSA YETKİLİ SATIŞ ve SERVİS MERKEZİ

iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
 
Mekanınıza en uygun ürünü seçebilmek için mekanınızın ölçülerini giriniz.
Alan
metre²
Yükseklik
metre
Btu
Şu an buradasın: > İKLİMSA GAZETESİ

İKLİMSA

İKLİMSA’YA YENİ DİREKTÖR

İKLİMSA’YA YENİ DİREKTÖR

 Türkiye’nin iklimlendirme merkezi İklimsa, sektördeki faaliyetlerine yeni Direktörü Kemal Yaman ile devam edecek. 2006 yılından bu yana İklimsa’da İklimlendirme Satış Müdürü olarak görev yapan Kemal Yaman bundan sonra İklimsa Direktörü olarak yeni projelere imza atacak.


İklimsa müşterilerini dünya devleri ile buluşturuyor

İklimsa müşterilerini dünya devleri ile buluşturuyor

 Dünyaca ünlü Sharp, General, Mitsubishi Heavy ve Panasonic gibi seçkin Japon markalarını tek çatı altında toplayan Türkiye’nin “İklimlendirme Merkezi” İklimsa, yüzden fazla farklı klima modelini Türkiye’nin geneline yayılan iki yüze yakın modern mağazasında tüketicileriyle buluşturuyor. 


Klimalarda kapasite tayini

Klimalarda kapasite tayini

Kapasite tayini mahali yapısına ve ısı kazancıyla orantılı olup en önemli konudur. Türkiye de kapasite tayinlerinde genellikle mahalin metrekaresi üzerinden hesaplama yapılmakta ve hatta firmaların hazırladığı özel tablolar kullanılmaktadır.

Bu tablolar belli bir referans ve yaklaşım sağlamakla birlikte kesinlik sağlamayabilir. Klima çevrimi kapalı çevrim olduğu için seçilecek ürünün verimliliğinde mahal içerisinde ki hava hacmi önemlidir.

 


Klima kullanım amacı nedir.

Klima kullanım amacı nedir.

 Tüketicinin klimayı almasındaki asıl amacı ile kullanacağı yer önemlidir. Örneğin, ev, ofis, hastane, lokanta, bilgi işlem odası vb. Özellikle yazın soğutma ihtiyacı için tercih edilen klimalardan artık ısıtma ihtiyacını karşılamak içinde faydalanılmalıdır.

Fakat kış mevsimi ortalama sıcaklığı 0 oC’nin altında kalan bölgelerde ünitelerin sık sık defrosta girmesinden ve verim düşmesinden dolayı direk ısıtma konumunda kullanılması ekonomik değildir.


Klima Markaları

Klima Markaları

General Klima,  İklimsa Klima,  Sharp Klima,  Mitsubishi Klima, Midea Klima, Panasonic Klima, Samui Klima, Sigma Klima, Tronic Klima, Mitsubishi  Klima gibi.


HIFZISSIHHA ENSTİTÜSÜ VRF SİSTEMİNİ TERCİH ETTİ.

HIFZISSIHHA ENSTİTÜSÜ VRF SİSTEMİNİ TERCİH ETTİ.

T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Bölge Hıfzıssıhha Enstitüsü - Zeytinburnu, yenilenen binasında General marka VRF sistemini tercih etti. 14 HP gücündeki 2 adet dış ünitenin birleşimi ile oluşturulan kombinasyona 32 adet iç ünite bağlandı. İç ünitelerin tamamı duvar - tavan tipi olarak seçildi. Enstitü, İklimsa’ya ve ürünlere duyduğu yüksek güvenin yanı sıra, satış sonrası hizmette de tam verim alacağına inandığını belirtti. Satış ve satış sonrası hizmetlerin yürütülmesinde İklimsa Merkezimiz ve Servisimiz Airtek Mühendislik hizmet verdi. Projede tüm iç ünitelerde kablosuz uzaktan kumanda tercih edildi. Projenin A ve B blokları tamamlanmış olup C blok inşaatı ile ilgili proje devam etmektedir.


 

Mitsubishi Marka SRK 45 ZMP-S Model Klimalarımız

Mitsubishi Marka SRK 45 ZMP-S Model Klimalarımız

  Mitsubishi marka SRK 45 ZMP-S Modelimiz uygun fiyatı ve kampanyalarımız ile yüksek standartlı klimayı muadillerinden çok daha uygun fiyatlara müşterimizle buluşturmaktadır.16.000 btu klimalar arasında en çok tercih edilen modellerimizdendir. Detaylı bilgiler için lütfen mağazamızı arayınız.   444 21 15


Klima filtreleri temizlenmezse ne olur?

Klima filtreleri temizlenmezse ne olur?

Klimanın hava filtresi temizlenmediği takdirde soğutma ve ısıtma performansı düşer, enerji sarfiyatı artar. Serpantin ve drenaj tavasında kirlilik nedeniyle üreyen bakteriler kötü kokuya neden olur. Ortamın hava kirliliğine bağlı olarak en fazla 15 günde bir filtre temizliği yapılmalıdır. 


Mitsubishi marka Kompresör Nasıl Temin Edebilirim?

Mitsubishi marka Kompresör Nasıl Temin Edebilirim?

 Mitsubishi Heavy İndustries marka klimaların tüm yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.Stok ve Fiyat bilgisi için lütfen arayınız. 444 21 15


YENİ MODEL SRK 45 ZSP-S MODEL KLİMALAR GELDİ Mİ?

YENİ MODEL SRK 45 ZSP-S MODEL KLİMALAR GELDİ Mİ?

 YENİ MODEL SRK 45 ZSP-S MODEL KLİMALAR STOKLARMIZDA.FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYINIZ. 444 21 15Web Tasarım
4 Levent Emniyet Evleri Mahallesi Çelebi Mehmet Sokak No:16/A
4. Levent / İstanbul

Tel.        : 0.212 281 11 57 - 281 15 70
Faks.    : 0.212 268 35 55
E-mail   : info@iklimsa4levent.com
Web       : www.iklimsa4levent.com
Copyright © 2011 - 2016 - Yıldırım Soğutma Isıtma ve Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. ŞTİ.