İKLİMSA YETKİLİ SATIŞ ve SERVİS MERKEZİ

Şu an buradasın: > İKLİMSA GAZETESİ

İKLİMSA

Küresel Isınma ve Sera Etkisi...

Küresel Isınma ve Sera Etkisi...

 ÇDünya atmosferi çeşitli gazlardan oluşur. Güneşten gelen ışınlar, atmosferi geçerek yeryüzünü ısıtır. Atmosferdeki gazlar, yeryüzündeki ısının yansıyarak kaybedilmesini adeta bir kalkan gibi engeller.


İKLİMSA PROFESYONEL KADROSU İLE 2008 YAZINA HAZIR

İKLİMSA PROFESYONEL KADROSU İLE  2008 YAZINA HAZIR

 Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi İklimsa, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetlerini sürdürüyor. İklimsa yarattığı farklılıklara bir yenisini daha ekleyerek, yetkili servislerde görevli satış sonrası personeline eğitimler veriyor. 


İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDE DEV İŞBİRLİĞİ

İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNDE  DEV İŞBİRLİĞİ

 İklimsa, dünya klima sektörünün büyük oyuncusu ve Avrupa split klima pazar lideri Fujitsu General Limited firması ile münhasır işbirliği antlaşması imzalayarak geniş ürün gamına General marka VRF sistemlerini de ekledi. 


İklimsa, ISK Sodex 2010 Fuarı’nda Farkını Ortaya Koydu

İklimsa, ISK Sodex 2010 Fuarı’nda Farkını Ortaya Koydu

 
İklimsa, ISK Sodex Fuarı’nda, iklimlendirme sektörünün profesyonelleriyle buluştu.


İKLİMSA’YA YENİ DİREKTÖR

İKLİMSA’YA YENİ DİREKTÖR

 Türkiye’nin iklimlendirme merkezi İklimsa, sektördeki faaliyetlerine yeni Direktörü Kemal Yaman ile devam edecek. 2006 yılından bu yana İklimsa’da İklimlendirme Satış Müdürü olarak görev yapan Kemal Yaman bundan sonra İklimsa Direktörü olarak yeni projelere imza atacak.


İklimsa müşterilerini dünya devleri ile buluşturuyor

İklimsa müşterilerini dünya devleri ile buluşturuyor

 Dünyaca ünlü Sharp, General, Mitsubishi Heavy ve Panasonic gibi seçkin Japon markalarını tek çatı altında toplayan Türkiye’nin “İklimlendirme Merkezi” İklimsa, yüzden fazla farklı klima modelini Türkiye’nin geneline yayılan iki yüze yakın modern mağazasında tüketicileriyle buluşturuyor. 


Klimalarda kapasite tayini

Klimalarda kapasite tayini

Kapasite tayini mahali yapısına ve ısı kazancıyla orantılı olup en önemli konudur. Türkiye de kapasite tayinlerinde genellikle mahalin metrekaresi üzerinden hesaplama yapılmakta ve hatta firmaların hazırladığı özel tablolar kullanılmaktadır.

Bu tablolar belli bir referans ve yaklaşım sağlamakla birlikte kesinlik sağlamayabilir. Klima çevrimi kapalı çevrim olduğu için seçilecek ürünün verimliliğinde mahal içerisinde ki hava hacmi önemlidir.

 


Klima kullanım amacı nedir.

Klima kullanım amacı nedir.

 Tüketicinin klimayı almasındaki asıl amacı ile kullanacağı yer önemlidir. Örneğin, ev, ofis, hastane, lokanta, bilgi işlem odası vb. Özellikle yazın soğutma ihtiyacı için tercih edilen klimalardan artık ısıtma ihtiyacını karşılamak içinde faydalanılmalıdır.

Fakat kış mevsimi ortalama sıcaklığı 0 oC’nin altında kalan bölgelerde ünitelerin sık sık defrosta girmesinden ve verim düşmesinden dolayı direk ısıtma konumunda kullanılması ekonomik değildir.


Klima Markaları

Klima Markaları

General Klima,  İklimsa Klima,  Sharp Klima,  Mitsubishi Klima, Midea Klima, Panasonic Klima, Samui Klima, Sigma Klima, Tronic Klima, Mitsubishi  Klima gibi.


Panasonic Klimalar İklimsa’da

Panasonic Klimalar İklimsa’da

 İklimsa geniş ürün gamına, klima sektörünün büyük oyuncusu ve dünyanın birçok ülkesinde split klima pazar lideri Panasonic’i ekledi.Web Tasarım
4 Levent Emniyet Evleri Mahallesi Çelebi Mehmet Sokak No:16/A
4. Levent / İstanbul

Tel.        : 0.212 281 11 57 - 281 15 70
Faks.    : 0.212 268 35 55
E-mail   : info@iklimsa4levent.com
Web       : www.iklimsa4levent.com
Copyright © 2011 - 2016 - Yıldırım Soğutma Isıtma ve Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. ŞTİ.