İKLİMSA YETKİLİ SATIŞ ve SERVİS MERKEZİ

Şu an buradasın: > İKLİMSA GAZETESİ

İKLİMSA

İKLİMSA KALİTESİNİ “ISO 9001:2000” KALİTE BELGESİ ALARAK TAÇLANDIRDI

İKLİMSA KALİTESİNİ  “ISO 9001:2000” KALİTE BELGESİ ALARAK TAÇLANDIRDI

İklimsa, yüksek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetine verdiği değeri ISO 9001:2000 Kalite Belgesi ile belgeledi.

 

 


YENİ MODEL SRK 45 ZSP-W MODEL KLİMALAR GELDİ Mİ?

YENİ MODEL SRK 45 ZSP-W MODEL KLİMALAR GELDİ Mİ?

 YENİ MODEL SRK 45 ZSP-W MODEL KLİMALAR STOKLARMIZDA.FİYAT BİLGİSİ İÇİN ARAYINIZ. 444 21 15


R22 Soğutucu Akışkanlı Klima İthalatı Sonlandırıldı

R22 Soğutucu Akışkanlı Klima İthalatı Sonlandırıldı

 1 Ocak 2010 tarihinden itibaren, imzalanan KYOTO protokolüne uygun olarak ülkemizde R22 soğutucu akışkan ile çalışan klimaların ithalatı yasaklandı. Tebliğe göre, ülkemizde gerçekleştirilecek imalat ise azalan takvim ile 2015 yılına kadar yapılabilecektir.


Teko Alüminyum İklimsayı Tercih Etti

Teko Alüminyum İklimsayı Tercih Etti

Alüminyum kapak üretiminde Türkiye’nin lider firmalarından biri olan Teko Alüminyum Sanayi A.Ş., İstanbul Bayrampaşa’daki Gıda ve Ticaret Merkezi’nde bulunan Mega Center’daki ofisinin iklimlendirmesinde İklimsa’yı tercih etti. 


Ozon Tabakasını İncelten Maddeler Azaltılıyor...

Ozon Tabakasını İncelten Maddeler Azaltılıyor...

Çevre ve Orman Bakanlığı, ülkemizin onayladığı ve taraf olduğu protokollere uygun olarak, kapsam alanındaki maddelerin kullanımını ve bu maddelerle çalışan ürünleri kontrollü olarak azaltıyor. Bu çerçevede 2010 itibariyle R22 gazı ile çalışan ürünlerin ithalatı ve üretimi yasaklandı. Yönetmelik, yürütülmekte olan faaliyetler ve güncel duyuruları, bakanlığın “http://otim.cevreorman.gov.tr” adresinden takip edebilirsiniz. 


Yetkili Servislerimiz VRF Eğitimlerinde Buluştu

Yetkili Servislerimiz VRF Eğitimlerinde Buluştu

 İklimsa Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü, 2009 yılı eğitim takviminde yer alan General marka VRF klima sistemlerine yönelik eğitimlerini kasım ayında gerçekleştirdi. Eğitimler teori ve uygulama olmak üzere iki aşamadan oluşuyordu. Teorik eğitimler 1. gün Tübitak Tüsside tesislerinde, uygulamaya yönelik eğitimler ise 2. gün İklimsa SSHM Gebze tesislerinde gerçekleştirildi.


Merkez Atölye Gebze’de Yenilendi

Merkez Atölye Gebze’de Yenilendi

 İklimsa Satış Sonrası Hizmetler Müdürlüğü’nün Gebze Atölyesi, teknolojik imkanlar ve yüksek standartlar ile yetkili servislerine destek vermek amacıyla yenilendi. Yeni adreslerinde ürünlerin ve elektronik ekipmanların teknik kontroller ile test edilebilmesine daha fazla olanak sağlanabilecek.


GENERAL ŞİMDİ DAHA DA İDDİALI

GENERAL ŞİMDİ DAHA DA İDDİALI

4 yıldır Türkiye’nin İklimlendirme Merkezi olan İklimsa, 2009 yılı itibariyle geniş ürün gamına General markasını da ekledi. Dünya klima sektörünün ve Avrupa split klima pazarının önde gelen isimlerinden teknoloji öncüsü olan Japon General markası ürünleri, soğutma performanslarıyla olduğu kadar yüksek ısıtma performansları ile de iddialı. 


Mimarlar Odası, Yeni Binasında Üyelerini Ağırladı...

Mimarlar Odası, Yeni Binasında Üyelerini Ağırladı...

 Karaköy’deki yeni binasına taşınan vakıf, 29 Aralık’ta gerçekleştirdiği kokteylde hem yeni binasını üyelerine tanıttı hem de üyeleriyle birlikte yeni yılı kutladı.


En Yeni SA; İKLİMSA

En Yeni SA; İKLİMSA
“Türkiye’nin Sabancısı” nın kendisine sektör yaratan en yeni “SA”sı İklimSA, 8 Mayıs Pazartesi günü Sabancı Holding’te Hacı Ömer Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Güler Sabancı, Hacı Ömer Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Gurubu Başkanı Sayın Haluk Dinçer ve İklimsa Direktörü Sn.Adnan Paputçu’nun katılımıyla gerçekleştirilen  basın toplantısı ile tanıtıldı. 


Web Tasarım
4 Levent Emniyet Evleri Mahallesi Çelebi Mehmet Sokak No:16/A
4. Levent / İstanbul

Tel.        : 0.212 281 11 57 - 281 15 70
Faks.    : 0.212 268 35 55
E-mail   : info@iklimsa4levent.com
Web       : www.iklimsa4levent.com
Copyright © 2011 - 2016 - Yıldırım Soğutma Isıtma ve Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. ŞTİ.