İKLİMSA YETKİLİ SATIŞ ve SERVİS MERKEZİ

iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
iklimsa klima
 
Mekanınıza en uygun ürünü seçebilmek için mekanınızın ölçülerini giriniz.
Alan
metre²
Yükseklik
metre
Btu
Şu an buradasın: > İKLİMSA GAZETESİ

İKLİMSA

klima-iklimsa klima

klima-iklimsa klima

Klimalar insanların bulundukları çevre, ortam içinde sıcaklığın ayarlanabilmesi, bulunulan ortamın konforunu artırır. Filtreleri, turbo soğutma ve ısıtma, uyku modu ve ayarlabilir zamanlayıcısı sayesinde tercih edilebilir çeşitli modelleri bulunmaktadır. Duvar tipi -kaset tipi-salon tipi-tavan tipi-yer tipi -kanallı tip  vrf sistem olarak  çeşitleri vardır.Ayrıca dc  inverter motora sahip klimalarda bulunmaktadır.Bu klimalar motorlarının yapısı itibariyle hem daha verimli çalışırlar hem daha az elektrik yakarlar...410 gazlı doğa dostu klimalar ilk İklimsa Klima ile Türkiye ye gelmiştir....İklimsa klima  markaları sharp ,mitsubishi,general,panasonic,sigma,tronic... gibi dünya markalarıdır....İlimsa klima servisleri bu  markaların hepsine hizmet vermekjtedir.... 


müşteri memnuniyeti

müşteri memnuniyeti

Müşterilerimize; güvenli, sağlıklı ve çevreye duyarlı bir performans sağlayacak şekilde tasarlanmış ürünler sunarak yaşam kalitelerini daha konforlu hale getirmek en büyük hedefimizdir.


Duyulur ısı ve gizli ısı nedir? (Hissedilen sıcaklık)

Duyulur ısı ve gizli ısı nedir? (Hissedilen sıcaklık)

 Duyulur ısı, maddenin sıcaklığını değiştirmek için gereken ısı miktarıdır. Maddenin sıcaklığında farklıllık yaratır, ama halini değiştirmez. Gizli ısı ise, maddenin fiziksel halini değiştirmesine rağmen, sıcaklığında fark oluşturmaz. Klimalar ortamdan duyulur ısı çekerek sıcaklığı azaltırken; gizli ısı çekerek hava içindeki su buharlarını yoğunlaştırır, nem miktarını azaltır ve iç mekanı konforlu hale getirir.


SGM18INVDMS KLİMALAR STOKLARIMIZDA

SGM18INVDMS KLİMALAR STOKLARIMIZDA

 R32 GAZLI YENİ NESİL SİGMA MARKA KLİMALARIMIZ STOKLARIMIZDA. SGM18INVDMS Klimalar Stoklarımızda


Klima tesisatında vakum yapılmazsa ne olur?

Klima tesisatında vakum yapılmazsa ne olur?

 Klimaların uzun vadedeki en büyük iki arıza kaynağı; şebeke elektrik sorunları ve sistem içindeki olası nemdir.


Türkiye’nin Ulusal Kanalı ATV de, yeni binasında General VRF sistemini tercih etti.

Türkiye’nin Ulusal Kanalı ATV de, yeni binasında General VRF sistemini tercih etti.

Yayın hayatına daha modern ve teknolojik altyapı ile devam etmek isteyen Çalık Grubu, Sabah’ı ve ATV’yi TMSF’den satın aldığı Beşiktaş’taki eski Toprak Holding binasındaki yeni yerine taşıdı. Binadaki tüm restorasyonlar kısa sürede tamamlanarak bina hizmete açıldı.


Radyatör hesabı nasıl yapılır?

Radyatör hesabı nasıl yapılır?

 Isı kaybı hesabı mükemmel olarak çıkarılsa ve ideal kombi seçimi yapılsa dahi, uygun ısıl güce sahip radyatör, uygun ölçülerde kullanılmazsa ortamın ısıtılmasında sorun yaşanabilir.Hesap edilen ısı kaybına göre kullanılacak radyatörün seçimi, ilgili markanın ısıl güç değerleri tablosundan yapılır. Örneğin 80-60 C, yani ortalama su sıcaklığı 70 C çalışacak, iç ortamı 22 C ideal kabul edilen mekânda kullanılacak 60 cm radyatörün metre başına ısıl gücü 1500 kcal/h olsun (1745 W). İstenen kapasite ise 11500kcal/h. Bu mekânda radyatör 11500 / 1500 = asgari 7,67 mt olmalıdır.


DELCO SECURA DRENAJ POMPALARI İKLİMSA’DA

DELCO SECURA DRENAJ POMPALARI İKLİMSA’DA

İsviçre’de üretilen Secura Drenaj Pompaları İklimsa Yetkili Servisleri’nde…

Saatte 15 litreye kadar su tahliyesi yapabilen Secura Drenaj Pompaları, küçük ebatları ve 19 dBA ses seviyesi ile benzerlerine göre üstün bir ürün. 12 metre basma yüksekliğine sahip olan drenaj pompalarının, sensör ve motor üniteleri birbirinden ayrı olduğu için sabitleneceği alan küçük dahi olsa montajı son derece kolaydır.

 


SHARP BUZDOLAPLARINDA 7 YIL GARANTİ…

SHARP BUZDOLAPLARINDA 7 YIL GARANTİ…

 Sharp buzdolapları artık isteyen herkes için 7 yıl garantili…
Şimdi Sharp buzdolaplarının üstün teknolojisi ve prestiji 7 yıla kadar uzatılabilen garanti ile birlikte sunuluyor. 7 yıllık garanti süresinden yararlanmak isteyen Sharp buzdolabı müşterilerinin, ilk kurulumda ya da takip eden üç ay içerisinde, talebini Yetkili Servisi’ne iletmesi yeterli olacak.
+4 yıl ek garanti, iki kapılı Sharp buzdolabında Türkiye’nin her yerinde KDV dahil 95 TL...


TESİSAT SEKTÖRÜNÜN EĞİTİM SEMİNERLERİNE SPONSOR OLDUK…

TESİSAT SEKTÖRÜNÜN EĞİTİM SEMİNERLERİNE SPONSOR OLDUK…

 İklimsa ailesi olarak; Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Ankara Temsilciliği'nin, sektörümüzde bilgi paylaşımına ve tesisat sektöründeki meslektaşlarımızın bir araya gelmesine katkıda bulunmak amacıyla organize ettiği “2010/2011 Eğitim Seminerleri”ne sponsor olmaktan mutlu ve gururluyuz.Web Tasarım
4 Levent Emniyet Evleri Mahallesi Çelebi Mehmet Sokak No:16/A
4. Levent / İstanbul

Tel.        : 0.212 281 11 57 - 281 15 70
Faks.    : 0.212 268 35 55
E-mail   : info@iklimsa4levent.com
Web       : www.iklimsa4levent.com
Copyright © 2011 - 2016 - Yıldırım Soğutma Isıtma ve Dayanıklı Tüketim Malları San. ve Tic. Ltd. ŞTİ.